Distribucija televizora po segmentima: vlasništvo nad ovim rješenjem
Trenutno je tržište televizijskih uređaja raspoređeno na sljedeći način:
- Premijum TV rješenja zauzvrat već imaju dijagonalu do 60 inča. Matrica je proizvedena tehnologijom kvantnih točaka i ima rezoluciju od 4K. Definitivno imaju opciju Smart TV. Sve to daje još veću vrijednost.
Paket
- TV s postoljem na vodoravnoj površini;
- kabel za napajanje;
- upravljačka ploča i set baterija za nju;
- jamstveni list;
- potpuni papirnati korisnički priručnik.
Tehničke specifikacije. Tuner. Povezivost
90 W je vrijednost potrošnje energije za Samsung UE40J5120AU. Recenzije kažu da je to prosječna vrijednost. Nešto neobično u tom pogledu, ovo rješenje se ne može pohvaliti. Ovaj TV ima univerzalni tuner. Podržava sve postojeće formate zemaljskog emitiranja, uključujući analogne i digitalne. U potonjem slučaju, na hardverskoj i softverskoj razini podržana su 2 formata: DVB-T i noviji DVB-T2. Komunikacijski set ima sve glavne vrste priključaka, koji uključuju HDMI, USB, SCART, komponentni i kompozitni.
Zvuk i video
Samsung UE40J5120AU LED TV opremljen je visokokvalitetnom matricom i velikom dijagonalom od 40 inča. Recenzije vlasnika primjećuju poboljšanu kvalitetu slike koja se prikazuje u Full HD ili 1920x1080. Matrica je u ovom slučaju izrađena pomoću TN + Film tehnologije, a njezine mogućnosti za gledanje filmova ili TV emisija su više nego dovoljne.